Gyvenimo brangakmenis

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x60 cm
428,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 107,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 23159

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Jau nuo mažens supratau, kad savo gyvenimą susiesiu su menais ir jie tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Be galo pamėgau tapybą ant šilko, kur spalvos nevaržomai ir laisvai liejasi, stebina nepakartojamais spalvų išsiliejimais. Šiuo metu daugiau tapau akrilu. Labiausiai kūryboje mane žavi nuostabi ir nepakartojama gamta, todėl darbuose naudoju nemažai gamtos motyvų. Paveikslai tarsi iš pasakų atėję, natūralumas persipina su fantastiniais motyvais, dekoratyvumu. Tapyba-tai procesas, teikiantis daug džiaugsmo, daug teigiamų emocijų, poilsio bei atsipalaidavimo, vaizduotei leidžiantis tapti realybe. Tai mano jausmų, nuotaikų, vidinio pasaulio atspindys. Mano paveiksluose dominuoja žaisminga spalvų paletė, ryškios, šviesios, šiltos ir kontrastingos spalvos.

2000 m. baigiau Telšių aukštesniąją taikomosios dailės mokyklą.

2004m.baigiau Šiaulių universitetą Menų fakulteto Dailės ir technologijųs pecialybę.

Nuo 2000 metų pradėjau dirbti mokykloje dailės ir technologijų mokytoja.

Nuo 2003m. esu Kėdainių krašto dailės draugijos narė, dalyvauju šios draugijos rengiamose parodose, projektuose. Dalyvauju kasmetinėse Kėdainių dailės mokytojų parodose.

Esu surengusi 11 savo kūrybinių darbų personalinių parodų.