Angeliukas

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 18x17 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Turbūt pagrindinė dailininkės sėkmės priežastis yra jos paveikslų skleidžiamas pozityvumas, džiugi atmosfera, kuri kalba universaliai visomis kalbomis - daugybė autorės kūrinių yra pasklidę ne tik po Lietuvą, bet ir po privačias amerikiečių, rusų, norvegų kolekcijas.

Genutės Burbaitės drobėse atsispindi tai, kas gyvenime šviesiausia - meilė, draugystė, geraširdiškumas, svajonių ir sapnų magija. Paveiksluose išvysite mylinčias šeimas, amžinas drauges, romantiškas svajokles ir jausmingas poras. Autorė svajingą atsmosferą kuria derindama piešinį su laisvais, švelniais potėpiais, virš figūrų pasklidusiu lengvu rūkeliu, o dominuojantys šilti tonai suteikia dar daugiau jaukumo.

Šie paveikslai gali ne tik įnešti šilumos ir teigiamos energijos į jūsų namus, bet ir tapti puikia dovana jaunavedžiams ar naujakuriams.


Autorė Mokėsi S. Konarskio vakarinėje dailės mokykloje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Dailės pedagogikos katedroje. Profesoriai J. Gudmonas, V. Kaušinis, Docentė G. Jacėnaitė, Docentai Giedrius Kazimierienas ir V. Norkus, Vyr. asistentas V. Binkis padėjo ir perdavė savo žinias. Privačiai mokėsi meno subtilybių pas skulptorę - Ireną Miškinytę, Vytautą Pečiukonį. 

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija