Gatvė Veisiejuose

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53257

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Skirtingi pradai manyje ne tik grumiasi, jie savotiškai veikia vienas kitą, papildo. Mano paveiksluose yra tvarka. Taip, aš esu nešiuolaikiškas menininkas, kuris vertina chaosą, atsitiktinumus ar spontaniškus nukrypimus. Aš tuo nesižaviu, todėl šia prasme esu klasikinio pobūdžio menininkas. Paveiksluose gali būti abstraktinė stilistika, bet mano kompozicijos yra išieškotos, toniniai, spalviniai dydžiai turi būti sudėlioti harmoningai. Esu lyg Euklidas, kuriam itin svarbi sferų, dydžių harmonija, o harmonija yra tam tikri paslėpti santykiai," - apie savo kūrybą pasakoja dailininkas.

Viktoro Binkio kūryboje vyrauja peizažo žanras, pats autorius sako, kad jam jis neišsemiamas: "Ideali laboratorija tirti tapybos plastinių priemonių galimybes, bei kritiškai analizuoti ir renovuoti savo kūrybines kompetencijas." Savas, atmintin neišdildomai įsirėžęs lietuviškas peizažas kūriniuose per įdomius žiūros rakursus, kompozicinius ir spalvinius sprendimus transformuojamas į dramatišką, netgi truputį sapnišką reginį.

Menininkas gimė 1957 m.

1988 m. baigė Vilniaus Dailės Institutą, tapybos specialybę.

Nuo 1992 m. yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys.

Dirba tapybos, fotografijos ir skulptūros srityse.

Menininkas yra surengęs virš dvidešimt personalinių parodų.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija