Šv. Kotrynos bažnyčia

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x30 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Gimiau 1959 m. Vilniuje. 1981 m. Visuomet traukė piešimas. Baigiau Vilniaus dailes Vienožinskio 4-metę mokyklą, kur dėstė tokie žinomi dailininkai kaip A. Švėgžda ir I. Piekuras. 

Mano kūrybos pagrindiniai žanrai - peizažas, natiurmortas, portretas, mėgstamos temos: žmogus ir gamta. Manau, tai du vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Kūriniuose per savo prizmę perteikiu tai, kas man svarbu. Tapyboje taip pat vyrauja mylimo Vilniaus motyvai."

Parodose dalyvauja nuo 1995 m., surengė 13 personalinių parodų ir aktyviai dalyvauja kolektyvinėse parodose.

Nuo 2013 m. yra LTS narė.

Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija 2016 m. suteikė meno kūrėjo statusą.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija