Aleksotas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x140 cm
3 470,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 867,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48548

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Peeter Krosmann yra universalus menininkas, tačiau apsigyvenus Kaune, Lietuvoje, Kaunas užvaldė ir jo kūrybą. Ko gero, kitaip ir negali būti - jautrios prigimties menininkui jį supanti aplinka svarbi ir įkvepianti. 

Nors miesto vaizdų tema galėtų pasirodyti kiek banaloka, Peeterio tapyboje taip toli gražu nėra. Galbūt kaip atvykėlis jis netruko pastebėti grožį tose vietose, kurias patys taip dažnai matydami neatkreipiame dėmesio. Be to, priešingai nei dauguma, vietoje senamiesčio, Peeteris renkasi vaizduoti šiuolaikinį miesto veidą ir daugiau atkreipia dėmesį į modernius pastatus. Be to, atranda netikėtus kampus. Peeterio paveiksluose miesto gatvės ir pastatai skendi žiemiškoje prieblandoje, šviečia nakties tamsoje arba, priešingai, nušviesti saulės sužiba ryškiausiomis spalvomis, atrodytų nebūdingomis mūsų miestovaizdžiui. Unikalus menininko žvilgsnis padeda ir mums į savo miestą pažvelgti naujomis akimis. 

Menininkas kilęs iš Tartu ( Estija) , šiuo metu gyvena ir kuria Lietuvoje. Dailės studijas pradėjo Konrad Mägi studijoje 1989, vėliau įgijo tapybos bakalauro laipsnį Tartu Universitete . Nuo 2000 metų dėsto tapybą, iliustraciją, animaciją ir komikso meną Tartu Dailės mokykloje. Daugiausia žinomas , kaip tradicinės tapybos žanrų ,portreto ir peizažo, puoselėtojas, daug dirbantis iš natūros, litografijos ir grafito meistras, komiksų autorius, pastaruoju meta atrandantis naujų išraiškos priemonių tapydamas ir piešdamas abstrakčias kompozicijas.