Susitiksim ryte ant stogo

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x50 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49881

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Menininkė gimė ir gyvena Kaune, kur lankė muzikos, vėliau - M. Martinaičio keturmetę vaikų dailės mokyklą. Nuo vaikystės svajojo apie iliustracijas vaikams, ir tai su kaupu išsipildė. 1988 baigusi Vilniaus Dailės institutą Nomeda piešė iliustracijas „Genio“ žurnalui, „Tuko“ laikraštukui. Vėliau įkūrė ir savo vaikiškų knygų leidyklą, pirmajai dukrai Jūratei ir kitoms to amžiaus Lietuvos mergaitėms leido laikraštėlį, vėliau virtusį žurnalu „Pepė“. Po to sekė knygelės, kurioms Nomeda ne tik piešė iliustracijas, bet ir kūrė tekstus. Šiuo metu dailininkė moko studentus  grafinio dizaino meistriškumo Kauno kolegijoje ir vis dar realizuoja save kūryboje.

Dailininkė mėgsta išbandyti naujas technikas ir formas. Paskutiniu metu traukia aliejinės tapybos paslaptys, tik drobėse kartais vis dar jaučiami iliustracijos pėdsakai; dažnai įsuka ir kiti dailės išraiškos būdai, lyg skulptūriniai – konstrukciniai pokalbiai su niekam nebereikalingais daiktais, pavirstančiais į netikėtas transformacijas.