Šv. Kazimiero g.

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x40 cm
555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Mantas Čepauskis tapo skirtingu stiliumi - kiekvienam paveikslui parenka skirtingus potėpius atitinkančius siužetą, todėl kiekvienas darbas ypač originalus, turi savitą energiją.

Menininko darbuose yra iškeliamos ne tik žaismingos, bet ir rimtos filosofinės temos - nors ir pasislėpusios po vaikiškais veidais. Tai ir žmogiškoji egzistencija, laiko klausimas, ilgesys, žmogaus įvairiapusiškumas, mokėjimas visada stebėtis, o ne priimti gyvenimą kaip savaime suprantamą dalyką.

Tapytojas savo darbuose perteikia dvi gyvenimo puses (o kartais ir daugiau), kurios nuolat persipina ir keičiasi viena su kita.