Pikselis 2

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 170x220 cm
2 210,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 552,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36118

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mantas Čepauskis tapo skirtingu stiliumi - kiekvienam paveikslui parenka skirtingus potėpius atitinkančius siužetą, todėl kiekvienas darbas ypač originalus, turi savitą energiją. 

Pastaraisiais metais dailininkas suka nauja kryptimi - į fantastinės tapybos žanrą - ir, turime pasakyti, jam puikiai sekasi. Jau ankstesniais peizažais pademonstravęs puikiai įvaldytą realistinę techniką, dabar dailininkas ją pritaiko kurdamas daugiau stilizuotus, dažnai pasakos motyvus ar pasąmonės vaizdinius primenančius darbus.

Šiuose paveiksluose gausu simbolių - tai ištisos alegorijos, kurių reikšmės nereikėtų suprasti pažodžiui. Nė viena detalė Manto Čepauskio kūrinyje neatsiranda šiaip sau - ji turi reikšmę ir tikslą. Tik jungdami simbolių reikšmes į visumą atkoduosite visą paveikslą. Fantastiniais vaizdais dailininkas nagrinėja rimtas filosofines temas - laiko klausimą, žmogaus būtį ir įvairiapusiškumą, ilgesį, meilę ir vienatvę. Savotiškai šias temas galime įžvelgti net ir ankstesniuose autoriaus peizažuose.