Venecijos skersgatvis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x120 cm
835,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 208,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 34076

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
"Kūrybos kelias prasidėjo Panevėžio dailės mokykloje, kurioje, pagavusi pagreitį, mokslus tęsiau Vilniaus dailės akademijoje. Baigusi interjero dizaino bakalaurą, grįžau į gimtajį miestą, kur savo kūrybines idėjas išreiškiu drobėse bei keramikoje.
Mano tapybos darbai jungia kelias gyvenimo aistras: tai yra architektūra, kelionės ir gamta. Kadangi nenustoju ieškoti naujų aistrų bei išraiškų, mano kūryba tampa dinamiška, kontrastinga, o kartais ir siurreali. Šiuos niuansus prilyginu komercinei reklamai senamiestyje, vieni mato vizualines šiukšles, kiti savotiškus prieskonius.
Tapybos technika remiasi į emociją, laisvę, spontaniškumą, improvizaciją. Man tapyba yra intriga, nes niekada negali nuspėti galutinio rezultato," - taip savo kūrybą apibūdina jaunosios dailininkų kartos atstovė.
Kornelijos tapyba žavi gaiviu žvilgsniu į gerai pažįstamus objektus. Tapydama miestų senamiesčius dailininkė nesileidžia į nudailintas detales, o išlaiko spontanišką, laisvą potėpį. Spalvų gamos limituotos, tačiau stipriai perteikiančios tvyrančią nuotaiką. Jeigu vaizdas ima darytis pernelyg realistiškas, dailininkė jį paįvairina savais šiuolaikiškesnės raiškos prieskoniais.
Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai