Arba/ta (diptikas)

Reda Ščerb
Technika: Akrilas - drobė (2018)
Dydis: 100x50 cm
1 850,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 462,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Paveikslas – tai dialogas tarp dailininko ir žiūrovo arba veidrodis – atspindi žiūrintįjį, jo išgyventus jausmus, nuotaikas. Jei kūrinys neprivertė sustoti, prisiminti, ką jautei, žinojai, kas buvo svarbu, bet pamiršai, – eik… Vis tiek eisite – bet gal truputį kitokie, kitaip..." - įsitikinusi dailininkė. - "Savo drobių nenoriu vadinti tapyba. Tai piešiniai akrilu. Man įdomi žmogaus veido linija, kūno siluetas. Įvairias nuotaikas, būsenas noriu transliuoti taupia spalvų kalba. Pastaraisiais metais leidau „įsimylėti“ blizgias aukso, sidabro tekstūras – truputį nostalgiškas, mielai sentimentalias. Juk sentimentai – tai mūsų prisiminimai apie šviesius būtojo laiko epizodus."

Dailininkė yra surengusi 13 personalinių parodų - Palangoje, Klaipėdoje, Vilniuje, Latvijoje, Vokietijoje.