Viltis sulaukti vasaros

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm
1 090,25 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 272,56 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38080

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
1961 metais gimęs dailininkas Vidmantas Jažauskas yra Vilniaus dailės akademijos auklėtinis. Jo tapyboje žiūrovai randa pamatinių tapybos vertybių. Daug metų sistemingai nuošalumoje tapantis dailininkas vengia parodų šurmulio, nesiekia išryškinti savo asmenybės. Vidinė šiluma, įvairi emocijų skalė, kiekvieno darbo unikalumas yra svarbios savybės dailininkui, kuris siekia parodyti, kad klasikinė tradicinė tapybos maniera neišsemta, turi begalę rezervų.
Tačiau, nors Vidmantas Jažauskas ir seka klasikine tapybos tradicija, jo tapyba išsiskiria savo spalvomis, kontrastingais jų deriniais ir spalvinėmis dėmėmis, kuriomis konstruojamos formos. Dailininką domina ne tiek smulkios, pavienės detalės, kiek visuma, tarsi žvelgiant į viską iš toliau ir truputį prisimerkus. Dailininko įkvėpimo šaltiniu paprastai tampa Lietuvos gamta ir miestai. Vasarą dailininkas dalyvauja pleneruose, daug dirba gryname ore, o žiemas leidžia mieste ir tada drobėse pamatome Kauno ar Vilniaus gatves, bet autoriui už viską mielesnis romantiškasis Užupis.
 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija