Vasara

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 49,5x35 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51641

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Žaviuosi suplaktu pajūrio smėliu, popieriaus lapu ar drobės lakštu, kur sutelpa diena, mintis, nurimsta vėjai ir... tiesiog esu. Mane žavi moters paslaptis, jos gebėjimas išgyventi, nesutramdoma prigimtis. Ar ji šventoji, ar nusidėjėlė, ją vis tiek gaubia meilė ir viltis. Mane žavi namų erdvės, kampe žėrinčios puodelio detalės. Kur susilieja tamsa ir šviesa, sukurdamos kažką tokio dieviško ir tobulo - kažką virš rytinių naujienų ir virtuvės rutinos.

1983m. baigiau LSMU, dirbu gydytoja neurologe. Nuo 1984m. esu tautodailininkų sąjungos narė. Mano mokytojai: meno studijos "Saulėtekis" vadovė Genoveta Milevičienė, architektas, tapytojas Romualdas Šilinskas. Be abejo- ir gyvenimas. Dalyvavau keliose personalinėse, respublikinėse parodose. Darbai iškeliavę į Vokietiją, Norvegiją, "Aušros" muziejų Šiauliuose.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys