Baby blue No. 3

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x80 cm
546,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 136,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Rasa Makaraitytė yra auganti lietuvių menininkė, gyvenanti Romoje. Baigusi architektūros studijas Lietuvoje, Vilniaus Dailės akademijoje, Rasa pasuko vizualinio meno keliu. Romoje ji užsiima grafiniu dizainu, fotografija, video menu, iliustracijomis ir tapyba. Naudodama įvairią techniką, Rasos darbai suteikia formą trumpalaikiems prisiminimams. Vaizdai kalba apie krizę, triumfą, pagreitį, geismą ir yra pilni emocijų bei paslapčių.

Parodos:

"Da Lontano a Qui" (2018) - "Spazio E - Arte Contemporanea" - Milanas, Italija
"Da Lontano a Qui Vol. 2" (2018) - "MUEF ArtGallery" - Roma, Italija.