Mother Rebecca

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x80 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Rasa Makaraitytė yra kylanti lietuvių menininkė, gyvenanti Romoje. Baigusi architektūros studijas Lietuvoje, Vilniaus Dailės akademijoje, Rasa pasuko vizualinio meno keliu. Romoje ji užsiima grafiniu dizainu, fotografija, video menu, iliustracijomis ir tapyba. 

Naudodama įvairią techniką, Rasa savo kūriniuose suteikia formą trumpalaikiems prisiminimams. Užfiksuoti vaizdai kalba apie krizę, triumfą, pagreitį ir geismą, jie pulsuoja emocijomis, kurias autorė reiškia ryškiomis spalvomis, ekspresyviais potėpiais ir viską apjungiančia, suvaldančia juoda kontūro linija. Autorei patinka daugiau nutylėti, nei pasakyti. Taip neprisirišama prie vieno konkretaus siužeto, pačios dailininkės išgyvenimo ir atveriamos durys universalumui, platesnei interpretacijos laisvei.  

Parodos:

"Da Lontano a Qui" (2018) - "Spazio E - Arte Contemporanea" - Milanas, Italija
"Da Lontano a Qui Vol. 2" (2018) - "MUEF ArtGallery" - Roma, Italija.
Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai