Bijūnai prie namo

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x80 cm
879,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 219,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Ekspresyvūs, ryškūs, įsimintini ir „su polėkiu“ tapytojos darbai geriausiai atsiskleidžia minimalistinėse erdvėse ir moderniuose interjeruose, kai sukuriamas kontrasto ir priešpriešos efektas. „Polėkis“ - tokį raktažodį, o gal emocijos toną - ne tik kūryboje, bet ir gyvenime užduoda autorė

Tie, kurie susipažįsta su Angelijos Eidukienės kūryba pirmą kartą, smalsu sužinoti apie menininkės biografiją. Angelija gimė Latvijoje, lietuvių šeimoje. Polinkį menui paveldėjo iš savo tėčio, kuris taip pat tapė, piešė, drožinėjo. 

Angeliją kūrybiška aplinka supo ne tik namuose, tačiau ir mokykloje - ji lankė dailės užsiėmimus, dalyvaudavo įvairiuose tapybos konkursuose. Pabaigus mokyklą, nuo 1999 m. iki 2003 studijavo Vilniaus dailės akademijoje, 2003 m. Angelijai buvo suteiktas menų bakalauro laipsnis. 2007 metais įgyjo dailės magistro kvalifikacinį laipsnį.

Be tapybos Angelija jau dvidešimt metų kuria privačius interjerus. „Mano kuriami interjerai dažniausiai yra minimalistinio modernaus stiliaus, tačiau esu nemažai sukūrusi klasikinių bei modernios klasikos erdvių." Visgi, priešingai nei ramesni jos kuriami interjerai, Angelijos kūryba yra energinga, ekspresyvi, darbuose vyrauja intensyvus ir tonizuojantis koloritas, būdingi dinamiški potėpiai. Paveiksluose dažniausiai vaizduojami žmonės ir peizažai. Taip pat kūryba neatsiejama nuo augalų, kadangi menininkė yra Lietuvos dendrologų draugijos narė. „Augalai yra ne tik stipri mano domėjimosi aistra, tačiau jie man - tarsi meditacija, juos tapydama pradedu daugiau juos pažinti, perprasti jų charakterį.” 

Darbuose atsispindi platus menininkės kūrybos diapazonas - nuo abstrakcijų iki portretinių kompozicijų.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos