Miškais ateina ruduo

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x100 cm
914,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42017

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Angelijos tapyba mūsų galerijoje išsiskiria savo gyvybe - ekspresyvūs potėpiai, spalvų išsiliejimai ir nubėgimai atrodo banguoja, vilnija ir šiaušiasi, nevaldomi kaip ir pati gamta, o spalvos gaivios, daug žalumos ir mėlio, su kuriais kontrastuoja ryškus saulės geltonis.

Angelijos peizažai užburia savo plačiu žvilgsniu, atrodo, beribiais horizontais. Šį įspūdį kuria ne tik didelės drobės, bet ir daugiaplanė kompozicija. Angelija peizažą išskaido į daugybę plokštumų ir kiekviena ji kartu su potėpiu stiebiasi, šnara, linksta savu rimtu taip sukuriant nuolatinio judėjimo, nuolatinio kismo ir iš to gimstančios harmonijos įspūdį. Augalija - neatsiejama Angelijos kūrybos dalis, nes  menininkė yra Lietuvos dendrologų draugijos narė. „Augalai yra ne tik stipri mano domėjimosi aistra, tačiau jie man - tarsi meditacija, juos tapydama pradedu daugiau juos pažinti, perprasti jų charakterį.” Na o mums Angelijos kūryboje labiausiai patinka aiškiai juntamas autorės polėkis, kuris, kaip pati sako, neatsiejamas nuo jos kūrybos, ir tai puikiai išduoda jos tapymo maniera - akivaizdu, kad tokie veržlūs, dinamiški potėpiai gali gimti tik iš stiprios emocijos.

Ekspresyvūs, ryškūs, įsimintini tapytojos darbai geriausiai atsiskleidžia minimalistinėse erdvėse ir moderniuose interjeruose, kai sukuriamas kontrasto ir priešpriešos efektas.