Vasara22

Artur Širin
Technika: Aerozoliniai dažai ant popieriaus
Dydis: 61x43 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Man visada buvo artima miesto tema," - sako autorius ir būtent miestą išvysite daugumoje jo kūrinių. Dailininką domina miesto virsmai, jo kraštovaizdžio pasikeitimai, jį sudarančių elementų sąveika, žmogaus ir miesto santykis. Autorius nesutinka su teiginiu, esą įvairūs logotipai, reklamos, iškabos yra vizualinė tarša. Jam tai - miesto dalis, kuri nusipelno lygiaverčiai dalyvauti ir meno kūrinyje. Tokiam užmojui puikiai tinka pasirinkta aerozolinių dažų ir trafaretų technika, dažniau sutinkama miestus puošiančiame gatvės mene nei drobėse. Ją dailininkas tobulina jau daugiau nei dešimt metų ir jokių analogų nerasite nei Lietuvoje, nei užsienyje.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Aerozoliniai dažai ir akrilas ant popieriaus

91x61 cm

850,00 €

Aerozoliniai dažai ir akrilas ant popieriaus

91x61 cm

850,00 €

Aerozoliniai dažai, tušas ant popieriaus

90x64 cm

250,00 €

Aerozoliniai dažai ir akrilas ant popieriaus

86x61 cm

375,00 €