Gėlininkė

Technika: Grafika
Dydis: 50x50 cm
123,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Daiva gimė 1968 metų birželį Vilniaus mieste, kuriame užaugo, baigė vidurinę mokyklą ir pradėjo tolimesnes studijas Justino Vienožinskio menų mokykloje (1993-1995). 1995-aisiais įstojo į Vilniaus Dailės Akademiją studijuoti scenografijos specialybės, bet po pusantrų metų susižavėjo grafikos sritimi. Šis susidomėjimas peraugo į tolesnes dalyko studijas ir 2000-aisiais, vadovaujama profesoriaus Leono Lagausko, įgijo menų bakalauro laipsnį. Tais pačiais metais Daiva nusprendė tęsti studijas ir siekti magistro diplomo plakato specialybėje, vadovaujamoje profesoriaus Juozo Galkaus.

2002-aisiais jai buvo suteiktas menų magistro diplomas ir Daiva tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nare.

Menininkės kūrinių diapazonas apimantis ofortus, miniatiūras, tapybą ir iliustracijas per ilgus metus buvo plačiai naudojamas šalies reprezentacijai; meno kūriniai įteikti reikšmingiems Lietuvos ir užsienio veikėjams. Tarp 2001 ir 2005 darbai vaizduojantys Vilniaus senamiestį, buvo įteikti tarptautinės konferencijos “WoMen and Democracy, Reykjavik-Vilnius”  bei NATO kongreso nariams. 2017 metais Vilniaus monetų kalykla išleido sidabrinį medalį su autorės darbu. Paskutiniais metais (2020), autorės darbai atrinkti praplėsti prabangių šilko skarų liniją su žymių lietuvos menininkų kūriniais, tarp kurių ir M. K. Čiurlionis. Kūrybinės veiklos metų eigoje autorės kūriniai neretai naudoti knygoms bei kitiems leidiniams tiek Lietuvoje tiek užsienyje.

Daiva pasižymi aukštos meninės kokybės kūriniais, originalumu, gausia simbolika. Ofortuose apstu kultūrinių simbolių, Lietuvių liaudies elementų. Darbai  atspindi, tautosakos įtaką, lietuviško prado vertinimą, bei jau kuris laikas populiarina Lietuviškąsias vertybes, baltų tradicijas ir už Lietuvos ribų. 

Daiva yra surengusi 22 personalines parodas, įskaitant paskuninę virtualią parodą vykusią pandemijos metu 2020 gruodžio 1-31 dienomis Galerijoje Paveikslai.lt. Menininkės darbai taip pat eksponuoti kituose grupinėse Lietuvos ir užsienio parodose. Nemaža dalis autorės darbų yra atliekami sudėtingomis ir laiko kainuojančiomis technikomis, todėl limituotas darbų kiekis dažnai patenka tiesiai į kolekcininkų rankas- kūriniai yra iškeliavę į JAV, Kanadą, Vokietiją, Dididžiąją Britaniją, Olandiją, Jungtinius Arabų Emiratus, Rusiją ir kitas šalis.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija