Tau šypso mėnulis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 76x61 cm
570,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 142,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 7499

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Aš nešiojuosi savo pasaulį pasijonių skvernuose, ten galima rasti stiklinį buteliuką idėjų, plunksną, senų teptukų, priešrūkinius akinius, lašą nekantrumo ir vandenyną ramumos. 

Taip pat čia - tūkstančiai sienų, dažytų milijonais atspalvių ir nesibaigiančios saulės pievos, gluosnių medžiai ir visi jausmai, kuriuos kada tik galėčiau jausti. Mano paveikslai yra tų emocijų, spalvų ir viso pasaulio veidrodžiai.


Mano abstrakcijas sudaro spalvinės dėmės, kontrastingi spalvų deriniai ir nuolatinio kismo pojūtis. Įvairios pabrėžtinai grubios faktūros, nubėgantys dažai kuria formas ir figūras, kurios kiekvienam žmogui asocijuojasi skirtingai. Mano paveikslai suteikia jausmą, o ne aiškią temą, ne konkretų pasakojimą. Jie suteikia emociją ir pradžią kurti savo istoriją. Nenoriu, kad bandytumėte suprasti, kas vaizduojama paveiksluose, noriu, kad pajustumėte, ir leistumėte savo vaizduotei, savo pasąmonei tuos jausmus įprasminti.


Mano įkvėpimas ateina iš mano aplinkos ir iš mano ryšio su ja. Iš ramybės ir chaoso, iš urbanistikos ir gamtos, iš mano pačios idėjų ir kitų man pateiktų minčių, iš antitezių. Nes viena pabrėžia kitą. IMeno pasaulyje žaviuosi impresionistais ir postimpresionistais, kaip gražiai jie atskleidžia tai, ką mato.

Tačiau svarbiausias mano kūrybos proceso elementas yra gamta, nes ji mane nuramina, sutelkia mintis, kad galėčiau atsiverti idėjoms. Esu medis, kurio šakos visada pasiruošusios pavasariui. Ir kai ramiai laukiu, idėja ateina kaip žaibas. Nuolankiai imuosi šių idėjų ir perkeliu jas ant drobės. Dievai žaidžia su manimi, o mano darbai žaidžia su jumis."