Varnėnų viešnagė

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 24x30 cm
117,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 11993

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dailininkė Rasa Staskonytė - iš prigimties entuziastinga ieškotoja. Kur ji bekeliautų, visur kartu vežasi ir aliejinius dažus bei drobes, nes netapyti tiesiog negali. 

Pasak dailininkės, geriausia tapyti iš natūros – tuomet atsiskleidžia ne tik paviršinis, bet ir vidinis pasaulis. Tai Rasa ypač jaučia tapydama žmonių portretus – po išore, kuri kartais būna grubi, matosi žmogaus išgyvenimai, tuomet supranti, kodėl žmogus toks, koks yra. Tapydama augalus Rasa taip pat įkvepia jiems gyvybės, mirgančiais potėpiais perteikia jų siūbavimą ir lingavimą. O visą autorės kūrybą lydi vaiskios, skaidrios spalvos.