Kosmosas ir gyvybė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 39,5x49,5 cm
572,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 143,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 26872

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Tapyba susidomėjau dar mokydamasi Kauno Aušros gimnazijoje, sustiprintos dailės klasėje. Ypatingai mane žavėjo galimybė perteikti supantį pasaulį, pasitelkiant tapybines priemones – koloritą, ekspresyvų potėpį, dažo faktūrą. Baigiamaisiais mokyklos metais papildomai lankiau akademinio piešimo užsiėmimus pas dėstytoją G. Zubrį, planuodama studijuoti grafinį dizainą. Galiausiai visgi pasirinkau kino studijas D. Britanijoje. Visgi tapyba niekada nedingo iš gyvenimo; teko tobulintis pas J. Krasucką Kaune, A. Šociką ir J. Girdvainis Vilniuje.

Mano kūryba nusidriekia nuo portreto iki abstrakcijos, nuo ekspresionizmo iki 'hard edge' ir natiurmortų. Mėgstu ir monochromizmą, vistik mano darbai dažniausiai - ryškūs, spalvingi.

Šiuo metu studijuoju Vilniaus dailės akademijos atvirojoje dailės, dizaino ir architektūros mokykloje, "Drobė ir aliejus" studijoje pas R. Blažytę.