Vėjo ritmu

Technika: Aliejus - akrilas - drobė
Dydis: 60x60 cm
Sukūrimo metai: 2024
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Mes žiūrime į tą patį pasaulį, bet kaip skirtingai visi jį suvokiame. Kūryba man – tai būdas pasakyti kitiems kaip matau ir suvokiu jį aš. Sunku pasakyti, kodėl pasirenku tokią išraiškos formą, spalvą ar nuotaiką; Paprasčiausiai šiuo momentu jaučiu ir matau taip, o net ir pats mažiausias būties elementas viską pakeičia per vieną akimirką.

Kartais paveikslas gimsta lydimas nuotaikos, jausmo ar emocijos, o kartais, balta drobė stovi ant molberto neliesta kelias dienas. Praeidama pro šalį sustoju ir mėgaujuosi jos tobulumu, šią akimirką joje yra visa. Ir tik momentas, kai vidinės būsenos dėka, paprasčiausiai pamatau paveikslą, kurį suformuoju šviesos ir spalvos žaismu," - pasakoja Daiva.

Dažniausi Daivos kūrybos elementai - žmogus ir gamtos pasaulis, kurio tobulumas dažnai atskleidžiamas per gėlių žiedus, gamtos peizažus bei gyvūnų atvaizdus. Autorės vaizduojamos žmogiškos būtybės dažnai primena stichijos įsikūnijimą ar dievybę. Daivos kūryboje nėra atskirties žmogus - gamta. Čia viskas egzistuoja tobuloje vienybėje.