Ananasas

Technika: Akrilas - aliejus - drobė
Dydis: 50x50 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42879

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Sigitas Laurinavičius – tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys nuo 2013 metų. 1992-aisiais baigė Šiaulių pedagogikos instituto (nuo 1997 m. – Šiaulių universitetas) Dailės fakultetą, o 1997 m. ten pat įgijo humanitarinių mokslų (dailėtyros) magistro laipsnį.

Nuo 1995 m. iki dabar surengė 14 personalinių parodų, dalyvavo daugiau kaip 20 įvairių plenerų ir virš 100 grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo 2001 m. S. Laurinavičius yra Žiemgalos krašto dailininkų grupės narys, o nuo 2003 iki 2015 m. jis buvo šios grupės vadovas ir parodų bei plenerų kuratorius.

Už kūrybinę, meno pedagoginę ir organizacinę veiklą S. Laurinavičius yra pelnęs įvairių institucijų padėkos raštų, o 2018 m. buvo apdovanotas Panevėžio miesto savivaldybės premija. 2017 ir 2022 m. tapybos projektų įgyvendinimui skirta Panevėžio miesto savivaldybės stipendija. 2021 m. I-ojoje tarptautinėje Kremenčiuko (Кременчук, Ukraina) trienalėje «У краю сірих перлин» įvertintas laureato diplomu.

Kūryboje vienodai naudojami tiek realistinis, tiek ir abstraktus vaizdavimo būdai, atskirose drobės vietose kūrinio plastinę kalbą papildant pavieniais ar grupėmis išdėstytais spalvotais kvadratėliais, primenančiais skaitmeninio vaizdo pikselius. Jie – svarbi visų kūrinių detalė – pasitelkiami kaip dar vienas kūrinio sluoksnis, bylojantis apie savotiškus laikinumo ženklus – tarsi byrančios realybės fragmentai ar menamų kodų srautai, kurie, regis, nuo mūsų visiškai nepriklauso.

Taip sąmoningai siekiama sugriauti atpažįstamos tikrovės iliuziją ir pateikti ją kaip aiškiai perdirbto, ar bent jau įvairių trikdžių paveikto vaizdo rezultatą. Siekiama maksimaliai priartėti prie abejonės, kaip ribinės būsenos ir kelti klausimą: kaip ir kiek tai, kas yra matoma, iš tikrųjų atitinka tikrovę, ir koks mūsų pačių santykis su ja?

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija