Pavasario laukai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x80 cm
1 292,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 323,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

1965m. gimęs ir užaugęs Srėbiškio kaime dailininkas, kaip pastebėsite pažvelgę į jo darbus, dažnai įkvėpimo ir idėjų semiasi iš gamtos, tobulos savaime.

Vytauto Laisono peizažuose nerasite jokios egzotikos, nei aukštų kalnų, nei įspūdingų uolų, nei nematytų augalų. Netgi priešingai - kraštovaizdis, kurį regime paveiksle, visiškai kasdieniškas, tas pats, kurį rastume vos išvažiavę už miesto, ir visgi kitoks. Atrodytų, tiek kartų matyti laukai, ežerų pakrantės, į tolumą bėgančios upės, bet Vytautas Laisonas net per pievą išbristam takeliui sugeba suteikti naujumo ir patrauklumo, nes mūsų gerai pažįstamą gamtą dailininkas mato kitu kampu.

Kartais, atrodo, dailininkas žvelgia į kraštovaizdį atsitūpęs žolėje, o kartais nuo aukštos kalvos, kartais iš po medžių paunksnės, o kartais įsibridęs į siaurą upelį. Kiekvienas peizažas čia ne tik dokumentuoja tikrovę, bet perteikia nuotaiką. Šiam tikslui visada pasitarnauja dangus ir vanduo. Papilkėjęs dangus ir net melsva žaluma primena tvankią vasaros popietę, kai tuoj prapliups lietus, o ežere atsispindintis giedras dangus - visišką ramybę. Vandens tema jungia visą autoriaus kūrybą, nesvarbu, ar tai būtų ežeras, ar upė, ar siauras upokšnis. Jis yra amžinasis gyvybės ir visa ko šaltinis.

Natūralu, kad autoriaus tapyboje dominuoja visa žalių ir mėlynų atspalvių gama, bet ji tokia neišsemiama ir natūrali, kad niekada nepabosta, o jų raminantis ir harmoningas derinys puikiai įsilieja į interjerą.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija