Rugiuose prie bedugnės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 75x100 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gitas Markutis meno pasaulyje užima tvirtą vietą kaip modernaus peizažo autorius. Dailininko darbuose dažnai išvysime daugumai gerai pažįstamas Lietuvos vietas, tačiau ne iš pirmo žvilgsnio jas atpažinsime.

 

„Lietuviška gamta yra nuostabi, tačiau ne visi joje regimi vaizdai yra tapybiški, todėl reikia pasitelkti savo fantaziją, kad paveikslas būtų įdomus. Ne visada tai pavyksta. Tapyboje kartais laimi, kartais pralaimi, bet aš visada stengiuosi atsilošti,“ – pasakoja autorius.

 

Dailininkas regimąjį peizažą dažnai išskaido į geometrizuotas formas, pasitelkia dekoratyvią kontūrinę liniją, spalvinius kontrastus, net ir pasirinkęs ne tokias grynas, gamtai artimesnes spalvas, neretai keičia jų santykį, proporciją. Autorius mėgsta vaizduoti peizažus, kuriuose atsiskleidžia gamtos ir žmogaus kūrinių, architektūros sąjunga. Paveiksluose istorinė architektūra ir gamta visada papildo viena kitą, pabrėžia viena kitos didybę.

 

Na o mums labiausiai patinka dinamiškas, kryptingas, ekspresyvus autoriaus potėpis, suteikiantis lengvo vėjelio dvelksmo pojūtį, ir išskirtinė, netikėta, kitu kampu pažvelgti leidžianti meninė kompozicija, kuri kartais netgi priartina peizažą prie abstrakcijos.

Autorius yra labai aktyvus parodų ir plenerų dalyvis nuo 2006 metų. Dabar gyvena ir kuria Kauno rajone.