Paskutinės

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x100 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Jauna menininkė Gabrielė Prišmantaitė yra talentinga jaunosios kartos tapytoja (g. 1990). Menininkės tapyba pasižymi gamtos motyvais. Pati autorė sako, kad gamta yra didžiausias jos įkvėpimas bei vieta, kur ji gali visiškai pasiilsėti ir "įsižeminti".

Kūriniuose perduodamas gamtos gaivališkumas, bet tuo pačiu jos jautrumas ir subtilumas. Kūrybai būdingas savitas stilius bei spalvų gama. Dažniausios temos: gamtos peizažai, natiurmortai bei gėlės. Savamokslė autorė tapo akrilu ant drobės. Kviečiame susipažinti su jos darbais!


Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos