Diena Orvydų sodyboje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x90 cm
675,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 168,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 8851

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimė 1957 m. Klaipėdoje ir ten gyvena iki šiol.

Boriso Jokubauskio kūriniams artimas emocionalus, ekspresyvus tikrovės atspindėjimas, jos perfrazavimas ryškių, gaivių ir drastiškų spalvų deriniais. Boriso darbai gyvybingi, pulsuojantys gyvenimo tėkme. Jie energizuoja, įkvepia, pakylėja į aukštesnę sudvasintą plotmę, neša pozityvų užtaisą, spinduliuoja jėga, drąsa, bei pasitikėjimu. Ypač kalnų peizažuose mirgantys, atviri, drąsūs spalvingi potepiai, grakštūs, išraiškingi kalnų siluetai suteikia stabilaus didingumo, kontrastingos šviesos, o šešėlio žaismas panardina į poetišką paslaptį, kviečia mintimis pasiritinėti vaiskiose ir gaiviose kalnų pievose, susilieti su galinga kūrinija, atitrūkti ir pakilti į dar neišgyventas ir nepatirtas aukštumas.

Tikrųjų vertybių ieškojimas dailininką Borisą Jokubauskį atveda į ikonografiją. Borisas sugeba lanksčiai persijungti nuo temperamentingos ekspresijos į kontempliatyvų, meditatyvinį dvasinį lygmenį, pereidamas į sakralaus dieviškojo prado esybę bei liudijimą, išgyvendamas dievišką tiesą ikonoje, kur mažasis ego – „aš” ištirpsta, ir susilieja su dieviškumu bei amžinybe.

Nuo 1988 m. Nidos menininkų asociacijos „TILTAS” narys, nuo 2002 m. Žemaitijos dailininkų sąjungos narys. Rengia parodas Lietuvoje ir užsienyje.