Prisnigo...

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 30,5x47 cm
Sukūrimo metai: 2023
230,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 57197

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gimiau ir užaugau Vilniuje. Besimokydamas vidurinėje, baigiau Vilniaus keturmetę vaikų dailės mokyklą, kur dailės pagrindus dėstė žymūs Lietuvos menininkai  Ignas Budrys, Igoris Piekuras, Antanas Kmieliauskas, kitos asmenybės.

Baigęs Vilniaus inžinerinio statybos instituto (dabar Gedimino technikos universitetas) Statybos fakultetą, įgijau inžinieriaus konstruktoriaus specialybę. Dirbau pagal specialybę stiklo - metalo konstrukcijų srityje, o laisvalaikį skyriau savo pomėgiui – piešimui, tapybai. Užbaigęs darbinę veiklą,  retą dieną nesiimu teptuko, eskizų bloknotas visada kartu. Intensyviai dalyvauju parodose.

Ypač pamėgau akvarelinę tapybą, naudoju senąją klasikinę techniką. Tematika labai įvairi – miesto, kaimo peizažai, gamtovaizdžiai, natiurmortai, gėlės. Esu Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, priklausau dailės studijai „Paletė“, menininkų klubui „Plekšnė“. Esu meno kūrėjų sąjungos narys.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys