Žiemos grafika

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 51x36 cm
266,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55626

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Akvarelė užima didelę dalį mano gyvenimo. Joje kaip ir gyvenime, neįmanoma visko numatyti bei suplanuoti kiekvienos akimirkos. Kiekvienas teptuko potėpis ir kiekvienas lašas dažų yra pilnas paslapčių ir netikėtumų, tu niekada nežinai kas tavęs laukia.

Ši technika yra pakankamai sunki ir kaprizinga. Kad atskleistum jos galimybes ir subtilybes, reikia įgūdžių, kantrybės ir nuoseklumo. Bet tuo mane akvarelė ir žavi. Galimybė išreikšti jausmus vandeniu ir jame tirpstančiomis spalvomis keri ir užburia. Tas akvarelės žavesys, jos burtai, niekada tavęs nebepaleidžia, tu niekada nebeturi ramybės... 

1986-aisiais baigiau Vilniaus dailės akademiją, interjero ir architektūros studijas. Po jų daug dirbau mišria akvarelės ir pastelės technika. Praėjus kiek laiko, pasukau į architektūrą ir šioje srityje praleidau daug metų. Projektuodama visada jaučiau, kaip man trūksta akvarelės, to laisvo, besiliejančio potepio, vis svajodavau į ją sugrįžti ir sugrįžau. 

Vėl rengiu parodas Lietuvoje ir užsienyje. Per paskutinius keletą metų dalyvavau tarptautinėse akvarelės parodose Peru, Vietname, Suomijoje, Japonijoje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija