Kalnuose

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 61x47 cm
180,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54244

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Lina Audronytė savo tapyba ieško nepastebėtos kasdienybės, to, kas rutinoje praslysta pro akis. Autorė į kasdienišką aplinką stengiasi pažvelgti kitu kampu, įprastus daiktus ištraukti iš jiems įprasto konteksto. Tokiu būdu senų  daugiabučių kiemai virsta kadrais iš mokslinės fantastikos filmo, pomidorai šiltnamyje - keistais, nežemiškais augalais, o paprasta puokštelė - transendencijos atspindžiu. Dailininkė sieka gnybtelėti žiūrovui ir pažadinti jį iš rutinos snaudulio.

2005 m.- 2011 m. studijavo tapybą Vilniaus Dailės Akademijoje.

2006 m. dalyvavo ANTIPOPS festivalyje Kaune.

2012 m. buvo "Fluxus Ministerijos" rezidentė.

2019 m. ėmiau aktyviau kurti.

Nuo 2020 m. liepos mėn. yra internetinės galerijos "Menas be stogo" dalyvė, taip pat pateko į tarptautinį projektą "COCA ART".

2020 m. rugsėjį surengė parodą "Naktinės veiklos" Vilniuje, Ramintojos bažnyčioje. Ši paroda buvo autorės pirmoji Vilniaus mieste, didžioji dalis darbų buvo specialiai sukurta "Kultūros Naktis 2020" projektui.