Pamario krantas 6

Technika: Tušas ant popieriaus
Dydis: 24x94 cm
195,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Marius Morkūnas, viduriniosos kartos kūrėjas, gimė 1976 metais,  Klaipėdoje. Kūryba lydėjo nuo ankstyvos vaikystės, jau nuo penkerių metų pasireiškė stipri trauka menui. Pradėjus lankyti mokyklą prioritetas buvo dailės pamokos ir būreliai, o kai jų tapo per maža, įstojo į dailės mokyklą “BRAKO”. 

1992-1995 m. Marius mokėsi ir baigė „Eduardo Balsio menų gimnaziją“, Klaipėdoje. 

1995m.– 1999 m. studijavo ir baigė Vilniaus dailės akademijoje, Kauno dailės instituto Klaipėdos vizualinio dizaino katedroje, menotyros krypties vizualinio dizaino pagrindinių studijų programą bei įgijo dizaino menų bakalauro laipsnį. Toliau tęsė studijas Vilniaus dailės akademijoje ir 2001m. įgijo menų krypties vizualinio dizaino magistro laipsnį. 

Dailininkas jau 23 - ejus metus dirba dizaino, tapybos ir fotografijos srityse. Nors kūrybiniame procese dalyvauja jau seniai, pirmosios tapybinės parodos „IŠGIRSTI TYLĄ“ ir „SUSTABDYTAS LAIKAS“ surengtos 2022 m. 

Darbai paprastai gimsta per fotografiją, taip menininkas geriau pajaučia gamtos spalvas, jos pulsą, kaip kyla saulė ir kaip krenta šešėliai. Visa tai perteikiama tapyboje. Paveiksluose atsispindi ir rytietiškai kultūrai būdingi motyvai, ryškios, o kartais ir pastelinės spalvos, labai dažnas švaros pojūtis mene. Darbai dvelkia minimalizmu, pavieniai potėpiai, stilizuotos linijos susipina į visumą. Menininkui darbuose mieliausia tapyti pajūrio krašto laivus, iš kur ir pats yra kilęs, perteikti smilgos trapumą ir vėjo dvelksmą. Didžioji menininko darbų dalis turi vandens motyvą, erdvę, bangavimą. 

Paveiksluose jaučiama dizaino įtaka, čia vertinamas solidumas, detalių saikingumas. Menininkas kelią sau tikslą, kad kiekvienas kūrinys turi turėti savyje ramybės, kad  žiūrint į jį galima būtų pailsėti dvasiškai.