Debesis V

Ewa Pohlke
Technika: Mišri technika
Dydis: 43x33 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 25210

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menininkės kredo:
„Tapyba man yra būtinybė ir pašaukimas, tačiau menas nėra mano religija. Pirmiausia aš esu žmogus ir tada tapytoja. Dailininkas negali kurti atitrūkęs nuo realybės. Paveikslui turi būti poreikis ir noras ... Aš esu, todėl tapau. Aš myliu, tapau ... todėl ... aš esu.”

Kaip sako pati dailininkė, menininkas negali atitrūkti nuo realybės, ir šis laisvas saitas su tikrove gražiai atsiskleidžia jos ekspresyviuose peizažuose. Dailininkė didelį dėmesį skiria dangui ir jo stichijai, žemos horizonto linijos užleidžia sceną dramai, vykstančiai padebesiuose. Įspūdį dar labiau sustiprina dangaus atspindžiai vandens paviršiuje ir švelnios, minkštos debesų formos.

Profesinė veikla:
Parodų, meninių projektų, sesijų po atviru dangumi, meno terapijos dirbtuvių vaikams ir
suaugusiems organizatorė.
Meno terapijos ir tapybos mokytoja.
Aktyviai dirba asociacijose B'Jachad ir Borussia ir yra jų narė.