Naktinė pakrantė Karklėje

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x140 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49776

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Marius Morkūnas jaunos kartos  kūrėjas.

Dailininkas jau 23- ejus metus dirba dizaino, tapybos ir fotografijos srityse ir pats sako, kad jo tikslas tapyboje - ramybė, kad žvelgiant į paveikslą būtų galima pailsėti dvasiškai, ir jam tai tikrai pavyksta. Pasitelkdamas minimalią spalvų paletę ir stilizuotą liniją, pavienius potėpius, autorius kuria švarų, minimalistinį, detalėmis neperkrautą peizažą, kreipiantį žvilgsnį į tolį. 

 

Vyraujanti kūrybos tema - pajūris ir pamarys, iš Klaipėdos kilusį dailininką visada traukia vanduo, paveiksluose paprastai švelniai raibuliuojantis, ramiai tyvuliuojantis. Įdomu tai, kad paveiksluose beveik niekada nematyti aiškios ribos tarp vandens ir dangaus, jie susilydę į vieną, horizonto linija gali būti tik numanoma, o erdvė tokiu būdu tampa begalybe. Autorius pamėgti motyvai - pajūrio pušys, atkakliai nepasiduodančios jūrai ir vėjui, vėjyje siūruojančios pakrantės smilgos ir, žinoma, valtys.

Dailininko kūryboje aiškiai juntama japonų meno, kuriuo jis domisi su užsidegimu, įtaka. Meninėse kompozicijose juntamas kitoniškas estetikos suvokimas. Kadangi menininkas taip pat mėgsta fotografuoti, dažnai grynindamas kompoziciją ir spalvų paletę pasitelkia savo darytas menines nuotraukas.

 

Šie paveikslai labai patiks tiems, kurie namuose siekia harmonijos, ypač rekomenduojame miegamojo erdvei, kur svarbu atsipalaiduoti ir nuraminti mintis.

Autorius gyvena ir kuria Kaune. Kūryba lydėjo nuo ankstyvos vaikystės, jau nuo penkerių metų pasireiškė stipri trauka menui. Pradėjus lankyti mokyklą prioritetas buvo dailės pamokos ir būreliai, o kai jų tapo per maža stojo į dailės mokyklą BRAKO 1985 m. Vėliau jis stojo, mokėsi  ir yra baigęs Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją (1986-1995 m.). 

(1995-1999 m.) studijavo ir baigė Vilniaus dailės akademiją, Kauno dailės instituto, Klaipėdos vizualinio dizaino katedroje, menotyros krypties vizualinio dizaino pagrindinių studijų programą bei įgijo dizaino menų bakalauro laipsnį. Toliau tęsė studijas Vilniaus dailės akademijoje ir 2001m. įgijo menų krypties vizualinio dizaino magistro laipsnį.