Prie ežero

Technika: Aliejus, drobė, 2016
Dydis: 70x90 cm
986,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 246,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 20659

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Jonas Kozulas (1949 m. - 2017 m.)- peizažistas, Lietuvoje tęsiantis reto marinistinio žanro tradiciją. Ištobulinęs savitą tapybos techniką ir stilių, savo kūriniuose menininkas įamžina Lietuvos bei kitų pasaulio kraštų didingą jūros stichiją, o taip pat vietinius kraštovaizdžius su Lietuviškos gamtos motyvais. Realizmu alsuojančius darbus menininkas kuria semdamasis įkvėpimo iš gamtos bei pasitelkdamas kompozicinius gebėjimus, išlavintus dirbant fotografu - portretistu, todėl piešia ne tik iš natūros, bet ir perleisdamas vaizdinius per savo jausmų ir vaizduotės prizmę, įnešdamas magišką spalvų paletę, suteikdamas peizažams šilumos ir jaukumo.

Nuo 1976 m. dailininkas aktyviai dalyvavęs parodose, yra surengęs keletą asmeninių parodų. 2006 m. dailininkui suteiktas Meno kūrėjo statusas. Menininko darbai yra pasklidę po įvairias pasaulio šalis.