Žiemos miško etiudas

Technika: Aliejus - drobė (2021)
Dydis: 41x33 cm
2 750,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 687,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Vaidotas Vankevičius yra realistinės tapybos srovės atstovas, besispecializuojantis portretų, peizažų, interjerų tapyboje. Vaidotas tapo tik gyvai, iš natūros. Tiesioginis ryšys su tapomu objektu dailininkui yra nepaprastai svarbus, todėl kurdamas nesinaudoja fotografija kaip pagalbine darbo atlikimo priemone.

Vaidoto kūrybinis kelias yra vedamas pašaukimo – siekia būti perspektyviausiu šiuolaikiniu realistinės tapybos meistru Lietuvoje, mūsų šalyje atgaivinti realistinės tapybos srovę bei papildyti ją naujais vėjais. 

Kūryboje menininką labiausiai įkvepia noras fiksuoti kasdienybę ir ją supančius žmones, įvykius, aplinką ir netikėtumus. Siekdamas užfiksuoti akimirką jis dirba itin greitai ir stengiasi darbą atlikti per vieną arba kelis kartus. Savo didžiaisiais įkvėpimo šaltiniais laiko tapytojus Diegą Velazkesą, Džoną Singerį Sardžentą, Fransą Halsą ir Andersą Zorną. Jų darbai Vaidotą nuolatos skatina tobulėti ir inspiruoja kurti.

Išsilavinimas: Menų bakalauras, specialybė: Freska-mozaika, Vilniaus dailės akademija 2016-2020m.

Mokymasis dailininko Arūno Joniko studijoje 2017-2019m.

Grupinės Parodos:

2017 Prie durų. Kuršių nerijos istorijos muziejus, Nida.

2018 Lustų istorijos. Galerija „Akademija“, Vilnius.

Personalinės parodos:

2020 Tikėjimas. Užutrakio dvaro sodyba, Trakai.

Įvertinimai:

Vienas iš 100 Lietuvos menininkų, atrinktų dalyvauti 2020m. projekte „Menas be stogo“.