Išsipildymo Angelas

Aurika
Technika: Tempera, kartonas
Dydis: 74x38 cm
734,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Žvelgiant į dailininkės Aurikos paveikslus žiūrovams kartais ima rodytis, kad galbūt ir pati dailininkė nežemiška būtybė, tačiau paklausta apie pagrindinį savo kūrinių personažą Aurika atsakys, kad jos angelai ne biblijiniai; tai žmonių skleidžiamo gėrio metaforos. Šie angelai neša dovanas, globoja namus, kalbina paukščius, keliauja per skirtingus metų laikus, skleidžia viltį. Pati autorė taip pat amžina optimistinė, kuriai stiklinė visada labiau pilna nei tuščia, todėl natūralu, kad pozityvumas persiduoda ir jos darbams.

"Mano Angelas visada su manimi, ir labai malonu, kai kitiems žmonėms mano paveikslai teikia džiaugsmą, ramybę ir šilumą. Nemėgstu viešumos: kūryba - mano gyvenimas! Esu laiminga tapydama ir žinodama, kad mano paveikslai pradžiugina žmonių širdis. Mes visi turime savo Angelus, ir jie visuomet greta mūsų", - sako dailininkė.

Aurika dirba senovine, dabar kiek primiršta temperos technika, reikalaujančia įgudimo ir kruopštumo. Pati dailininkė sako, kad detalių kūrimas jai savotiška meditacija - tam ji skiria be galo daug laiko, bet kartu sugeba darbų neperkrauti, išlaikyti pusiausvyrą, eleganciją. Taip pat detalės visada neša užkoduotą žinutę, kurią kiekvienas gali iššifruoti savaip. Pavyzdžiui, juoda, tamsiai mėlyna spalvos darbuose yra kosmoso metafora, o horizontalios linijos dalija paveikslą laike (dabar-vėliau) ir erdvėje (Žemė-nežinomybė).

O už vis nuostabiausia, kad tiek metų dirbant viena tema Aurikos paveikslai niekada nesikartoja, autorė vis nepristinga idėjų. Sako, kad dažnai paveikslus ir susapnuojanti - tada skubanti į studiją pradėti naujo darbo, kol sapno vizija neišsisklaidė.

Dailininkė Aurika Piliponienė yra Vilniaus Dailės Akademijos magistrė.

Personalinės parodos Lietuvoje, Olandijoje ir Jungtinėse Valstijose. 

Dailininkė atstovaujama galerijose Lietuvoje ir Niujorke.

Aurikos Angelai iškeliavo į Lietuvos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Anglijos, Jungtinių Valstijų, Australijos ir Olandijos privačias meno kolekcijas.
 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Žinomas Lietuvoje

Žinomas Lietuvoje