Raudonas kambarys

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
302,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Menininkė gimė Vilniuje 1981 m. Studijavo tapybą Vilniaus dailės akademijoje pas dėstytojus: A. Šaltenį, K. Daraškevičių, A. Kurą. Nuo 2004 m. dalyvauja grupinėse parodose ir pleneruose Lietuvoje ir užsienyje, palaiko glaudžius ryšius su Danijos tapytojais. Menininkė Aistė yra surengusi apie 30 personalinių parodų Vilniuje, Molėtuose, Kupiškyje, Ukmergėje. Buvo subūrusi grupę „GISA”, kartu surengė 4 parodas. 2022 m. dalyvavo Art Vilnius.

Aistės Bugailiskytės meno kūrinius yra įsigije privatūs kolekcininkai iš Vokietijos, Danijos, JAV, Australijos, Prancūzijos.

2018 m. gavo Meno Kūrėjo statusą.

2021 m. tapo Lietuvos Dailininkų Sąjungos nare.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija