Natiurmortas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x100 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

A. Kašauskas gimė 1959 m. Vilniuje. 1977–1982 m. studijavo Vilniaus dailės institute (dab. Vilniaus dailės akademija) freskos ir mozaikos specialybę.

„Mokantis freskos studijose, buvo aiškinama, kad užtenka minimalaus spalvų kiekio, o paveikslą reikia daryti per išraiškingą piešinį ir tvirtą kompoziciją, tačiau per savo daugiametę patirtį pradėjau suprasti, kad tapybos pagrindas yra spalva. 

Šiuo metu norisi perkelti į drobę supančio pasaulio, kaip aš jį matau, atspindžius - tam tikra supančio pasaulio interpretacija. Spalvinių santykių, faktūrų, piešinio, potepių pagalba sukurti kažkokį originalų daiktą, kuris vadinasi paveikslas. Užkoduoti jame tam tikrą informaciją, emocijas, dvasines būsenas, kurios kažkur nuo sienos skleistų energiją ir tada, kai manęs nebebus tarp gyvųjų”, – pasakoja apie savo kūrybą dailininkas.

Arvydas šiuolaikiškai sujungia praeities vertybes su modernia abstrahuota stilistika. Jo kūryba lengvai atpažįstama iš tiršto, stipraus, tarsi glaistas tepamo potėpio, atėjusio iš freskų tapybos laikų, ir giedros paletės, dažnai labai primenančios renesanso tapybą. Ne veltui pats autorius sako, kad dažniau dairosi ne į ateitį, o į praeitį - iš ten ateina ir stipri jo paveikslų kompozicija. Tačiau jo kūriniai visiškai nestokoja aktualumo - konstruktyvūs potėpiai gula į šiuolaikišką abstrahuotą peizažą, autoriui leidžiantį pasiduoti gamtos vidiniams ritmams ir savyje talpinantį svarbiausią meninį elementą - emociją, kuris neįmanomas be improvizacijos, polėkio ir nedidelio atsitiktinumo. Dailininkas sako, kad atsitiktinumo elementas neaplenkia nė didžiausių profesionalų, ir tiki, kad jo reikia nevengti, o priimti - taip atrandama kažkas naujo ir netikėto, taip judama į priekį.

Žvelgdami į autorius darbus greitai įsitikinsite, kad jis be galo mėgsta dalyvauti pleneruose, tapyti gamtoje. A. Kašauskas keliauja po savo šalį, po jos miškus, pievas, kaimus, upes ir pelkes ir jas įamžina taip kurdamas savotišką Lietuvos gamtos epą. Autoriui tapyboje svarbu užkoduoti  vidinius virpesius, dvasines būsenas, kurios bus juntamos akimirkai seniai praėjus.

Beveik kasmet autorius rengia personalines parodas ir dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir kt.

Portreto fotografas - Vilmantas Dambrauskas

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių