Žinau kur dar yra

Gintas Banys
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x60 cm
1 220,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 305,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mūsų galerijoje Gintas Banys yra išskirtinai gerai realistinę tapybos techniką įvaldęs tapytojas, kuris netapo realizmo. Jis paima mums pažįstamą kasdienybę, rutiną ir iš jos iškristalizuoja akimirkos jausmą, emociją, tam pasitelkdamas įvairiausius šiuolaikinės kultūros simbolius, atpažįstamas realybės detales, nespalvoto ir spalvoto kontrastą, skirtingas faktūras. Dailininkui svarbiausia atskleisti žmogaus santykį su aplinka, su šių dienų aktualijomis ir paradoksais; svarbu perteikti, kaip jis jaučiasi, pagauti nuotaiką. Autoriaus nuomone, būtent akys dažniausiai būna pagrindinis akcentas kūrinyje, kurios padeda atskleisti paveikslo idėją.


Gintas Banys – gerai Lietuvoje žinomos roko grupės “Pelenai” idėjinis vadas, dainų ir tekstų autorius. Tapyba buvo ir yra neatsiejama jo gyvenimo dalis. “Tapau, kai negroju, groju, kai netapau – toks mano supratimas apie misiją šiame gyvenime. Tapyboje kaip ir dainose didelį dėmesį skiriu prasmei, minties perdavimui, emocijai” – sako G. Banys.

Menininkas naudoja mišrią techniką, mėgsta eksperimentuoti. Kaip pats sako – "niekada nežinau kuo baigsis darbo procesas ir tuo esu patenkintas, nes kūryba tai kažkas, kas stumia mane į priekį, kas verčia gyventi”.

Mus Ginto Banio darbai labiausiai žavi realaus ir išgalvoto sinteze, realistinės tapybos ir fantazijos sąjunga, kuri dažnai labai primena sapno pasaulį - apčiuopiamiausią pasąmonės išraišką. Čia ir slypi jų paveikumas.

Ginto Banio darbai rado namus Lietuvoje, Vokietijoje, JAV, Šveicarijoje. Personalinės parodos Vilniuje galerijoje "Menų tiltas", Druskininkuose "Kolonadose", Šiauliuose "Laiptų galerijoje". 

2018 m. personalinė paroda Širvintų kultūros centre.

2019 m. paroda "Rokas su teptukais" su Sauliumi Urbonavičiumi - Samu Vilniuje, "AP galerija" ir Palangos kurorto muziejuje.

2020 m. paroda Panevėžio "Senamiesčio galerijoje". 

2021 m. personalinė paroda Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, Kaunas.

2021 m. personalinė paroda galerijoje "Ramybė", Palangoje.

2022 m. personalinė paroda Varėnos kultūros centro parodų salėje.

2024 m. personalinė paroda galerijoje "Baroti", Klaipėda.

2024 m. paroda galerijoje "Laiptai", Šiauliai.

2024 m. personalinė paroda M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, Kretinga.