Numeris 13

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 100x100 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53400

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menininkė gimė ir užaugo Vilniuje. Vytauto Didžiojo Universitete įgijo menų bakalauro laipsnį, Vilniaus dailės akademijoje įgijo magistro laipsnį. Šiuo metu skiria laiką tiek savo kūrybai, tiek darbui su vaikais. Dalyvauja įvairiuose renginiuose, paskaitose. Turi nemažai savanorystės patirties. Domėtis menu pradėjo nuo mažų dienų, kuomet senelis Eugenijus Borouchinas supažindino su teptukais ir dažais. Jis buvo baigęs Dailės institutą ir visą savo gyvenimą kūrė vitražus, tad namuose neretai tvyrodavo dažų kvapas bei būdavo gausu įvairiausių eskizų ir kitų darbų. Studijuodama menininkė keliaudavo viešuoju transportu, tai ją ir įkvėpė nagrinėti autobusus ir troleibusus, todėl paveiksluose pagrindiniai motyvai yra įvairios transporto priemonės.

„Troleibusų linijos, žibintai, spalvos ir galiausiai jų emocijos - visa tai tarsi pasakoja apie nuvažiuotą gyvenimo kelią. Jie tarsi žvelgia į tave ir šypsosi. Transportas keičiasi, taip pat ir jų linijos, jos tarsi tampa giežtesnės, bet žibintai vis tiek žybsi šiluma. Tas mane ir sužavėjo.” - sakė menininkė.

Menininkė mėgsta transporto priemones, kurios senesnės ir retai sutinkamos gatvėse. Laura Mickutė dažnai keliauja, užmačiusi kur nors stovintį, nebenaudojamą, o gal tiesiog neįprastą transporto priemonę, ją išnagrinėja, kaip ji atrodo iš visų pusių, ir būtinai nusifotografuoja, kad galėtų nutapyti.