Ramybė audroje

Aglaja Ray
Technika: Drobė, akriliniai dažai ir markeriai, aerozoliniai dažai
Dydis: 150x100 cm
9 035,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 2 258,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54793

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Eglė Tamulytė (g. 1988) yra aktyvi menininkė, dirbanti ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu, tačiau šiuo metu kuria grįžusi į gimtinę. Eglės paveiksluose veriasi neregėti, fantastiniai pasauliai, per kuriuos autorė pasakoja apie vidinius bendražmogiškus ieškojimus ir ieško atsakymų į žmogaus būties klausimus. Natūralu, kad daug dėmesio tenka žmogaus vietos pasaulyje, pusiausvyros tarp vidaus ir išorės temai. Autorei įdomu tyrinėti, kas mus supančioje aplinkoje yra tikra, o kas primesta, kaip aplinka veikia individą. Visa tai perteikiama ryškiomis spalvomis ir nežemiškomis figūromis, kurios greičiau primena ne žmones, o keistuolius kitų galaktikų gyventojus.


Menininkė yra pristačiusi virš 50 personalinių ir grupinių parodų Lietuvoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Serbijoje, Kolumbijoje ir kt. Menininkė turi Grafikos magistro laipsnį (VDA), yra gavusi dvi Lietuvos Kultūros Tarybos stipendijas ir Ary Stillman premiją.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai