Stiprybės šaltinis

Aglaja Ray
Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 100x100 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Aprašymas

Sveiki, mielieji! Kuriu Švento Rašto skaitymo įkvėptus abstrakčius paveikslus. Šis gimė po kelionės po Izraelį, apsilankius Jeruzalėje "Visų tautų" bažnyčioje arba dar kitaip "Agonijos bazilikoje", kuri yra šalia Getsemanės sodo. Jos vidus tamsus, simbolizuoja sunkų metą Jėzaus gyvenime, kur Jis meldėsi prieš būdamas suimtas. Bažnyčios lubos nutapytos tamsiai mėlyna spalva, primena dangų naktį. Bažnyčios dizainą sukūrė italų architektas Antonio Barluzzi. Bažnyčios viduje esančios auksinės detalės žvilga ir kontrastuoja su tamsiai mėlynais skliautais. Norėjau perteikti tą atmosferą šiuolaikiškai, moderniai. Taip gimė šis paveikslas. Kartu primenantis ir apie sunkias naktis, bet ir apie viltį - tikėjimą, kuris padeda jas ištverti. O po nakties nušvinta rytas. Po sunkiausio periodo ateina palengvėjimas. Net agonija turi prasmę jei ji leidžia priartėti prie Dievo.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Eglė Tamulytė (g. 1988) yra aktyvi menininkė, dirbanti ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu, tačiau šiuo metu kuria grįžusi į gimtinę. Eglės paveiksluose veriasi neregėti, fantastiniai pasauliai, per kuriuos autorė pasakoja apie vidinius bendražmogiškus ieškojimus ir ieško atsakymų į žmogaus būties klausimus. Natūralu, kad daug dėmesio tenka žmogaus vietos pasaulyje, pusiausvyros tarp vidaus ir išorės temai. Autorei įdomu tyrinėti, kas mus supančioje aplinkoje yra tikra, o kas primesta, kaip aplinka veikia individą. Visa tai perteikiama ryškiomis spalvomis ir nežemiškomis figūromis, kurios greičiau primena ne žmones, o keistuolius kitų galaktikų gyventojus.


Menininkė yra pristačiusi virš 50 personalinių ir grupinių parodų Lietuvoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Serbijoje, Kolumbijoje ir kt. Menininkė turi Grafikos magistro laipsnį (VDA), yra gavusi dvi Lietuvos Kultūros Tarybos stipendijas ir Ary Stillman premiją.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai