Miniatiūros iš Pikardijos

Sniegė
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 20x20 cm
123,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Po studijų Kauno Meno mokykloje ir Vilniaus Dailės Akademijos Kauno dailės institute (stiklas, tekstilė), jau daugiau nei 20 metų dailininkė gyvena pietų Prancūzijoje. Sniegė taip pat baigė 4 metų dailės mokslus Bordo meno mokykloje. Jau studijų metais kurdavo rūbus ir avangardines drabužių kolekcijas.

"Visada domėjausi mada, tekstile, žavėjo kostiumo istorija - ten rasdavau įkvėpimą savo kūrybai ir paveikslams. Daug dėmesio savo darbuose skiriu dekoravimui, mažoms puošybinėms detalėms, kontrastams, ornamentams, skaidrumui ir peršviečiamumui" - pasakoja dailininkė.

Prancūzijoje ir Lietuvoje sėkmingai surengusi ne vieną asmeninę parodą, menininkė dalyvauja kelių dailininkų grupių veikloje. Priklauso Prancuzijos dailininkų sąjungai.