Mėnulis Vandenyje

Technika: Akvarelė, tušas, aukso folija - popierius
Dydis: 29,7x21 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47807

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Esu Kamilė Stanevičiūtė - stiklo menininkė, juvelyrė ir akvarelistė, savo kūrybos darbus pristatanti "Mili.sekundės" slapyvardžiu. Lietuvos dailininkų sąjungos narė ir autorė, turinti Kultūros ministerijos patvirtintą meno kūrėjo statusą.


Šiuo metu mano pagrindinis kūrybos ciklas buvo įkvėptas Mėnulio ir jo judėjimo, dangaus skliaute matomų žvaigždynų. Ciklas "Mėnulio Moterys" - personifikuoti astrologiniai portretai, kiekvieno žvaigždyno unikalūs bruožai mėnulio įtakoje. Pats mėnulis simbolizuoja norą pasinerti į pasąmonę, atsigręžti į praeitį ir atsiduoti giluminiams jausmams, neracionaliai žmogaus prigimčiai.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija