Tai spąstai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm
1 439,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 359,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Iš tapytojo Alvydo Bulakos kūrybinių dirbtuvių „Skelbimų lentos“: „Meno esmės kelias: širdis – siela – protas“, „Nėra žmonių, yra tik idėjos“, „Mylėk Lietuvą neiškreiptu būdu“, „Žmogus, kol gyvas, yra švelnus ir silpnas, o numiręs jis kietas ir tvirtas“, „Niekas tavęs geriau neužjaus už tave patį“...

Vieni sakinukai užrašyti begurkšnojant stiprią žaliąją arbatą, diskutuojant su bičiuliais, kiti sugalvoti dirbant arba parinkti įdėmaus skaitytojo, pajutusio bendrumą su kai kuriais Lietuvos ir pasaulio mąstytojais, rašytojais, dailininkais. Nors citatos, suprantama, tėra žaisminga pro forma. Apie dešimt metų gyvenęs Vokietijoje (kuris menininkas sakė: „Berlynas – pasaulio klynas“?), šiuo metu migruojantis tarp nykiai griūvančių Šančių kareivinių ir menais persisotinusio Paryžiaus, A. Bulaka neatsižada hipiškos jaunystės klajonių, jam artima bet kokių griežtesnių suvaržymų vengianti laisvės dvasia. Bent jau kol dailininkas nepaima į rankas teptuko... „Kai paveikslo tema susikoncentruoja galvoje, – sako tapytojas, – ji iš karto virsta vaizdais. Tada darbas virte verda, kunkuliuoja, prasideda sudėtingas, poetiškai jausmingas kūrybos procesas“.

Ir taip daugiau nei dvidešimt penkeri metai – nuo pirmosios parodos po studijų Vilniaus dailės institute.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija