Vakaro vaizdai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x120 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Arvydo Martinaičio paveikslus visada pirmiausiai atpažinsite iš ryškių spalvų, tirštos faktūros, ekspresyvių potėpių ir tiesiog paties įspūdžio, kaip visko čia daug: ir augalijos, ir namelių, ir žmonių, ir tikrų, ir išgalvotų gyvūnų. Būtent ta gausa, perteikianti vidinį optimistinį dailininko pasaulį, ir kviečia mus kartu su juo leistis į nuotykį, ieškoti ir atrasti.

Pačiam dailininkui svarbiausia perteikti akimirkos emociją, užfiksuoti jos trapumą, kaip pats sako "ne perpiešti popieriuje sudėliotą kompoziciją, o kurti čia ir dabar, kitaip tai tebus nukopijuotas eskizas, sustabarėjęs piešinys. Paveikslas neturės dvasios." Todėl Arvydas užgula drobę su jausmu, ir darbuojasi paskubomis, kol emocija nepraėjo. Sako, atrodo, pavargai, galėtum grįžti prie darbo kitą dieną, bet kitą dieną jausmo nebepagausi.

Na o nutapius, Arvydui dar svarbiau atrodo savo kūryba pasidalinti su kitais, "nes užvėrus dirbtuvės duris atrodo, kad tai malonumas, kurį jaučia ir išgyvena tik dailininkas, o juk norisi tuo pasidalyti." Taigi, dalijamės ir tikimės, kad kaip ir mes įsitrauksite į gyvenimiškai margus, perpildytus, dinamiškus Arvydo kūrinius.

Autoriaus tapybos darbų yra įsigiję tiek Lietuvos, tiek užsienio meno gurmanai.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Dalyvauja parodose užsienyje

Dalyvauja parodose užsienyje

Žinomas Lietuvoje

Žinomas Lietuvoje