Natiurmortas

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 56x75 cm
735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dirba grafikos, akvarelės, tapybos, scenografijos, knygų iliustravimo srityje, rašo straipsnius ir esė,  bendradarbiauja radijuje ir televizijoje. Vienos svarbiausių jos veiklų – pirmosios privačios dailės mokyklos įkūrimas (1991 m.), pedagoginė veikla, ir savita kūrybinė raiška, priskiriama vieniems ryškiausių 8-9-ojo dešimtmečio meno reiškiniams. 

Surengė apie 70 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje (Norvegijoje, Čekijos respublikoje, Belgijoje, Graikijoje, Kanadoje, Vokietijoje, JAV, Rusijoje ir kt.). Dalyvavo tarptautinėse grafikos parodose (Tarptautinė grafikos paroda Toronte (Kanada), Tarptautinė grafikos trienalė Frechene (Vokietija), Krokuvoje (Lenkija), Fridrikstade (Norvegija) ir kt. 

Muziejai, įsigiję jos darbų: Nacionalinis dailės muziejus (Vilnius, Lietuva); M. K. Čiurlionio dailės muziejus (Kaunas), Modernaus meno centras (MMC, Vilnius, Lietuva) Modernaus meno muziejus(Ludwiks Museum, Koln, Vokietija), Nacionalinė galerija Prahoje (Čekijos respublika), Modernaus meno muziejus Naujajame Orleane (JAV), Viešoji biblioteka Niujorke (USA).

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos