Nick

Technika: Aliejus, drobė, 2017
Dydis: 90x60 cm
535,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 133,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Andrius Makarevičius gimė 1982 m. spalio 13 dieną, Pabradėje.

2005 m. baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą, dailės specialybę, bakalaurą.

Nuo 2003 m. menininkas rengia personalines ir aktyviai dalyvauja grupnėse parodose, projektuose. Nuo 2017 metų yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys.

Jau ko tikrai nepasakysi apie Andriaus Makarevičiau kūrybą, tai kad ji saldi ar lengvabūdiška. Autorius nevengia aštrių, nepatogių, visuomenėje dažnai nutylimų temų ir perteikia jas sodriais, tirštais potėpiais, kurie jungiasi į sapnišką mūsų kasdienybės atspindį, kuriame proporcijos išsikraipo, spalvos mus apgauna, o žmonų figūros neretai įgauna gyvūnų kūno dalių. Kartu dailininkas nestokoja humoro ir į kiekvieną temą geba pažvelgti su lengva ironija ir išlikti atviras. Svarbiausia kūrybos tema - žmogus, jo santykis su savimi ir jį supančia aplinka, vidinės ir išorinės erdvės kontrastas.

Dailininko darbus yra įsigiję privatūs kolekcionieriai ir meno mylėtojai iš Lietuvos, Amerikos, Šveicarijos, Anglijos, Airijos, Danijos ir Vokietijos. Privatus aktų kolekcionierius yra įsigijęs 10 paveikslų.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai