Tiltelis

Technika: Aliejus, drobė, 2014
Dydis: 140x180 cm
1 310,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 327,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tapytojas Egidijus Godliauskas, gyvenantis ir kuriantis Joniškyje apie savo kūrybą pasakoja:

„Drobėse ekspresyviai bandau išlieti emocijas. Tarsi dienoraštyje savo jausenas fiksuoju abstrakčiomis tapybos formomis. Abstrakčiojo ekspresionizmo paveikslus kuriu įvairiomis technikomis. Naudoju įvairiausio dydžio teptukus: nuo paties mažiausio iki plataus statybinio, taip pat menteles ir kitokias priemonės, kurios pasitaiko po ranka. Pasitelkiu visokiausius tapybos įrankius, kad galėčiau nutapyti kuo įdomesnius ir išraiškingesnius paveikslus.

Kompozicijų iš anksto neplanuoju, viskas gimsta tarsi savaime, atsistojus prie drobės ir bebandant spalvomis užpildyti baltą plotą. Jis taip įkyriai prašosi būti užtapytas... Neturiu pasirinkimo. Aš niekada nežinau, kas bus, – esu tik tarpininkas, retransliuojantis mane užvaldžiusias nuojautas ir kuriantis kitą, nežinomą realybę. Visa, ką kuriu, yra susiję su manimi. Per save, per savo patirtis perfiltruoju regėtus arba sukuriu būsimus vaizdus. Vieni vaizdiniai iškyla staiga ir spontaniškai nugula drobėse, kitus ilgai nešiojuosi savyje, saugau, brandinu ir išlaukiu momento, kai jau galiu juos paleisti, ištapyti, išlieti."

Nuo 2017 metų Lietuvos dailininkų sajungos narys. Dalyvavo virš 30 grupinių parodų, surengė 9 personalines parodas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija