Iliustracija knygai: Kate DiCamillo "Pasaka apie Desperą" 1

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x30 cm
330,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Dažnas išvydęs Remigijaus Januškevičiaus darbus sako "čia kaip iš pasakos" ir tai galioja ne tik siužetams, bet ir giedrai paveikslų nuotaikai, kuri ir paperka žiūrovus.

Remigijaus Januškevičiaus paveiksluose į dangų kyla balionai, groja orkestrai ir vyksta amžina gyvenimo šventė. Dailininko pasaulio gyventojai - laisvi ir nerūpestingi, jie muzikuoja, sėdi ant žolės po medžiais, pilstosi arbatėlę, šoka arba irstosi valtimis. R. Januškevičius visada žavi detalių gausa, čia smulkiausiai ištapytas kiekvienas medžio lapelis, kiekvienas instrumentas ir arbatos puodelis. Kartu su paveiksle juntama šilta šviesa, jos kuria svajingą atmosferą, o žiūrovams įdomu ilgai tyrinėti kūrinį vis atrandant ką nors naujo.

Pats dailininkas sako, kad savo darbais sieka pakylėti žmogaus dvasią, paskatinti atrasti save pasaulyje, kuriame gera būti, ir jo kūrinių populiarumas tik įrodo, kad jam tai puikiai sekasi.